Vitalijus Вишневский - pasaulio čempionas

Sportas ir fitnesas

Vitalijus Вишневский - profesionalus хоккеист,kuris šiuo metu yra laisvojo agento statusas. Šis ilgą karjeros gynėjas žaidė tiek Rusijoje, tiek užsienyje. Vitalijus savo karjeroje ne kartą buvo pakviestas į taurės komandą.

Pradėti profesinę karjerą

Vitalijus Вишневский gimė 1980 m. Kovo 18 d. Charkovas. Tėvai jį dar nuvedė į ledo ritulio mokyklą ankstyvoje vaikystėje. Vitalijus pasireiškė didelių rezultatų nuo vaikystės. Štai kodėl vietiniai treneriai, paliekantys dirbti vaikų mokykloje "Lokomotyvas Jaroslavlis", paėmė jį su jais. Vitalijus gerai sekė Jaroslavlio vaikų ledo ritulio mokykloje. Paauglystėje šis gynėjas buvo lyginamas su pats Fetisovas. Tačiau Vishnevskis pasirinko galios gynėjo stilių. Jo sunkus žaidimo stilius dažnai buvo prieš komandą. Nepaisant to, visiems ledo ritulio ekspertams buvo aišku, kad šis gynėjas taptų profesionaliu žaidėju.

Vitalijus Вишневский

Pradėti profesinę karjerą

Vitalijus Вишневский 1998 m. Rugsėjo mėnDebiutas klubo "Torpedo" super lygoje prieš "Severstal Cherepovets" komandą. Po šio žaidimo jis buvo reguliariai įtrauktas į pagrindinę komandą. Pirmojo sezono spalio mėnesį jis išmetė pirmąjį ritulį į hockey club "Lipecko" tikslą. Šioje rungtynėje Vitalijus taip pat padarė savo pirmąją pagalbą. 1998-1999 m. Sezono pabaigoje jis pelnė 7 taškų, tačiau įmušė 38 minučių bausmę. Jo pašalinimas kartais kainuoja komandą praradus rungtynes.

Vitalijus Вишневский хоккеист

Kelionės po vandenyną

Vitalijus Вишневский dėka jo kalbojegreitai tapo žinoma visoje Rusijoje. Ant šio gynėjo NHL projekto komanda "Anaheim Mighty Ducks" pasirinko numerį 5. Tačiau NHL Vishnevsky debiutavo tik 2000 m. Sausio 19 d. Jau šių metų vasarį, vyriausiasis ledo ritulio žaidėjas Vitalijus Vishnevsky pelnė savo pirmąjį tikslą "Los Angeles Kings" klubo vartuose. 2003 m. Vitali, kartu su Anaheimo komanda, buvo netoli laimėjusio Stanley taurės. Bet finale jie laukė pralaimėjimo. Po blokatoriaus jis nuėjo pasirodyti Rusijoje. Klube "Lipeckas" jis žaidė 51 žaidimą ir pelnė 24 taškus. Daugelis gerbėjų buvo nustebę, kaip šio lygio žaidėjas nuėjo pasirodyti tokioje kukliame klube. Daugelis buvo suinteresuoti, kur vaidina Vitalijus Vishnevsky.

kur vaidina Vitalijus Вишневский

Karjeros tęsinys

Po blokatoriaus Vitalijus Vishnevsky (ledo ritulio žaidėjas)nuėjo žaisti NHL. Bet daugiau nei vieną sezoną jis neveikė klube. Šis gynėjas grojo tokiuose klubuose kaip Anaheim, Atlanta Thrashers, Nashville Predators ir New Jersey Devils. 2008 m. Vishnevskis grįžo į Rusiją ir pradėjo kalbėti už savo gimtąją "lokomotyvą". Sukūrus KHL, daugelis Rusijos žvaigždžių grįžo į Rusiją. Vitalijus vaidino savo gimtojo klubui 2 sezonus. 2010 m. Tapo žinoma, kad jis tęs savo sėkmingą karjerą Sankt Peterburgo SKA. Po 2 metų sėkmingų šio klubo pasirodymų Vishnevskis vėl grįžo į "Локомотив". Šis patyręs žaidėjas buvo paskirtas kapitono padėjėju. Vitalijus Вишневский turi turtingą spektaklio grojimo patirtį Rusijoje ir užsienyje. Jauni žaidėjai turi daug išmokti iš šio sportininko. Šiuo metu Vishnevsky yra laisvas agentas. Amžius jaučiasi jaučiamas ir, greičiausiai, šis gynėjas netrukus paskelbs savo ritulio karjeros pabaigą.

Vitalijus Вишневский хоккеист, kur jis vaidina

Tarptautinė karjera

Vitalijus pradėjo savo pasirodymus nacionalinei komandai 1997 metaismetų jaunimo pasaulio taurės. Kitais metais, kaip jaunosios Rusijos taurės komandos dalis, jis tapo bronzos medaliais turnyre. Ir tų metų jaunimo pasaulio čempionate šis gynėjas kartu su komanda laimėjo sidabrą. 1999 m. Vitalijus Вишневский dalyvavo Pasaulio jaunimo čempionate. Šis gynėjas buvo tikrasis komandos lyderis. Po Kanadoje vykusio turnyro Rusijos komanda laimėjo aukso medalius, o Vishnevsky buvo pripažintas geriausiu turnyro gynėju. 2006 m. Jis buvo pakviestas į nacionalinę komandą dalyvauti olimpinėse žaidynėse. Tačiau turnyre mūsų komanda liko be apdovanojimų medalių. 2009 m. Vishnevsky tapo pasaulio čempionu ir pagrindine komanda. Už didelį indėlį į mūsų komandos sėkmę buvo apdovanotas šalies prezidento dėkingumas.

Asmeninis ledo ritulio žaidėjo gyvenimas

Vitalijus Вишневский laimingas santuokoje. Jo žmonos vardas yra Galina. Pora susitiko, kai Vitalijus buvo 17 metų ir Galina buvo 15 metų. Po to jie bandė kuo dažniau matyti vieni kitus.

Tokie pasiekimai gali didžiuotis VitalijaVishnevsky (ledo ritulio žaidėjas). Kur jis žaidžia dabar? Tai dažnai užduoda gynėjo rėmėjai, kurių mūsų šalyje nėra taip mažai. Iki šiol, kaip minėta anksčiau, jis yra laisvas agentas. Vitalijus padarė sėkmingą karjerą, kurioje laimėjo nemažai pergalių. Ventiliatoriai ilgą laiką prisimins savo augintinį.</ span </ p>