Dmitrijus Seminas - Rusijos ledo ritulio žaidėjas

Sportas ir fitnesas

Dmitrijus Seminas jau daug metų žaidžiaRusijos lygos, o nuo 2008 m. - KHL. Šio streiko karjera praėjo be nuosmukio ir didelių pergalių profesionaliu lygmeniu. Seminas visada patiko daugeliui komandų, kuriose jis žaidė.

Sporto pradžios pradžia

Dmitrijus Seminas gimė 1983 m. Rugpjūčio 14 dMaskva. Jo tėvas mokė jį lenktyniauti nuo trejų metų. Sporto skyriuje "Spartakas" Dmitrijus atnešė vyresnįjį brolį, kuris tuo metu buvo užsiiminėjęs. Dmitrijus Seminas įsimylėjo ledo ritulį ir nenorėjo daugiau girdėti kitų sporto šakų. Dėl to, kad iš pradžių jis žinojo, kaip slidinėti, treneriai iškart paėmė jį į ritulio skyrių. Vaikų mokykloje "Spartakas" Seminas pasiliko iki mokyklos pabaigos, o tada pradėjo dalyvauti antroje komandoje. Šis ledo ritulio klubas turi turtingą istoriją. Komanda "Spartakas" grojo tokiais puikiais ledo ritulio žaidėjais kaip broliai Majorovas, Jakushevas, Starshinovas ir daugelis kitų. Šis jaunasis puolėjas visada norėjo tapti ledo ritulio žaidėju ir įeiti į klubo istoriją.

Dmitrijus Seminas

Pirmasis treneris ir garsūs komandos draugai

Toks sėkmingas 1983 metų pasirodė "Spartakas"nes jų vaikų treneris Jurijus Viktorovichas Borisovas, kuris tuo pačiu metu taip pat buvo profesionalus žaidėjas. Jis mokė vaikus nuo ankstyvo amžiaus, kad neišmesti čiulbio, nekreipdamas dėmesio ir neatsiradusių atakų. Komanda sužinojo, kaip geriausius metus žaisti "Combo" ritulį, kaip pagrindinis klubas "Spartacus". Vienu ryšiu su Dmitrijumi Seminu suvaidino būsima pasaulio ledo ritulio žvaigždė Ilya Kovalchuk. Seminas teigė, kad jau vaikystėje Ilya parodė puikius rezultatus. Kovalčukas ir Seminas taip pat kartu žaidė jaunesniųjų komandai 18 metų amžiaus ir tapo pasaulio čempionais.

Torpedo Nižnij Novgorodas

Profesinė karjera

Dmitrijus Seminas debiutavo pagrindinę komandą"Spartakas" 2000 metais. Tuo metu šis garsus klubas grojo didelėse lygose. Talentingos jaunosios kartos uždavinys buvo padėti vyresniems draugams grąžinti klubą į prestižinę šalies ledo ritulio lygą. Laikui bėgant, šis Maskvos klubas vis dar įėjo į Superligą ir šiame čempionate gana gerai sekėsi. Dmitrijus Seminas - ledo ritulio žaidėjas, kuris septynerius metus praleido savo gimtinėje, o vėliau nusprendė perkelti į "Lokomotiv" ledo ritulio klubą. Priežastis buvo finansinės problemos, kurios tuo metu buvo "Spartako". Šis klubas vieneriems metams pertraukė dalyvauti Rusijos ledo ritulio pergalėse.

Dmitry Semin ledo ritulio žaidėjas

Karjeros tęsinys

Komandoje "Локомотив" Seminas DmitrijusKonstantinovičius praleido tris sezonus. Per šį laiką, jo komanda buvo tris kartus čempionato finalas. Bet kiekvieną kartą, kai buvau patenkintas sidabro medaliais. Seminas pelnė daug ir, žinoma, prisidėjo prie aukštų klubo rezultatų. Tada buvo vienas praleistas sezonas Mytischchi "Atlanta". Kitas Semino klubas buvo Omskas "Vanguard". Finiše jo komanda "Maskvos" "Dinamo" vadovavo 3-1 serijoje. Bet po to, kai prarado tris žaidimus, Seminas trečią kartą tapo sidabro medaliais. Klube Seminas sugebėjo žaisti su tokia pasaulio ledo ritulio žvaigžde, kaip Jaromiras Jagras. Seminas labai palankiai kalbėjo apie jį. Jis bandė suderinti savo garsaus komandos draugo lygį.

Seminas Dmitrijus Konstantinovičius

Nusivylimas Ufa ir perėjimas į klubą "Torpedo"

2014 m. Seminas pasirašė sutartį su klubu"Salavat Yulaev". Sutartis buvo pasirašyta trejus metus. Bet Seminas negalėjo atskleisti save šioje komandoje, ir jis nusprendė eiti į "Torpedo - Žemutinis Naugardas". Klubas sutelkdavo puikius žaidėjus, o klubo parama parodė gerus rezultatus. Tačiau "Torpedo - Nižnij Novgorodo" Dmitrij nepavyko nugalėti jokių trofėjų.

Tarptautinė karjera

Seminas, sulaukęs 18 metų, buvo pakviestas žaisti2001 m. jaunesniųjų pasaulio čempionatų nacionalinė komanda. Tais metais mūsų komanda turėjo daug talentingų žaidėjų, kurie tada tapo pasaulio žetonų žvaigždėmis. Pagrindinis komandos treneris buvo Vladimiras Plyuschevas. Mūsų komanda pasitiki aukso medaliais. Čempionato finalo metu rusų komanda šturmavo Šveicarijos rinktinę 6: 2. Po Pasaulio taurės Suomijoje Dmitrijus persikėlė į pagrindinę "Spartako" dalį. Pagrindinė pasaulio čempionatų ir olimpinių žaidynių komanda šiai ledo ritulio žaidėjui neveikė. Nors jis be abejo galėjo sustiprinti atakos komandą.

Istorija iš sportininko gyvenimo

Kirulis, artimas Semino draugas,baisi bėda. Jis pateko į avariją ir gavo galvos traumą. Jo žmona paliko jį ir paėmė su jais trejų metų vaiką. Tik artimas Dmitro Semino draugas, kuris yra jo krikštatėvis savo sūnui, tvirtai palaikė savo draugą morališkai ir finansiškai. Tik dėl Dmitro Semino gailestingumo Cyrilio draugas dabar gali gyventi visą gyvenimą.

Dmitrijus Seminas padarė didelį indėlį į plėtrąRusijos ledo ritulys. Šis karjeros dalyvis parodė stabilius rezultatus. Šiuo metu Seminui jau 33 metų profesinė karjera pasiekia jo loginį tikslą, o galbūt po to, kai jis lieka ledo ritulyje, pereis į trenerio poziciją.